Про адаптацію PIN-UP Ukraine до воєнних умов та їх благодійну діяльність

Нещодавно засновник казино PIN-UP Ukraine дав інтерв’ю, в якому розповів про діяльність клубу після початку війни. Виявляється, що віртуальний ігровий заклад надає колосальну допомогу як ЗСУ, так і людям, постраждалим від російської агресії. 

Вся адміністрація PIN-UP Ukraine була вражена раптовим початком військових дій. І у їх пріоритеті стало забезпечення безпеки їх співробітників, особливо тих, хто опинився в епіцентрі війни. Тому вони організували евакуацію до більш безпечних областей та забезпечили фінансову стабільність працівників, виплативши як зарплату, так і одноразову матеріальну допомогу. Також адміністрація розподілила серед співробітників життєво потрібні засоби для автономної роботи електроприладів. 

Що ж стосується самого бізнесу, то під час активних бойових дій продажі PIN-UP Ukraine зазнали великих втрат. Адже азартні ігри втратили актуальність. Але влітку 2022 почалось відновлення бізнес-процесів

Як PIN-UP Ukraine функціонує в умовах триваючого конфлікту?

З часом робота компанії почала стабілізуватись. PIN-UP Ukraine не лише повернулось до звичного бізнес-ритму, а й активно включилось у підтримку національної армії. На фронті опинились деякі з їх колег, яких вони продовжують підтримувати забезпеченням заробітної плати та необхідними запитами для військових підрозділів.

Також, з самого початку військових дій співробітники PIN-UP Ukraine зайняли активну позицію у волонтерському русі, допомагаючи необхідними товарами та гуманітарною допомогою тим регіонам, які опинилися в епіцентрі конфлікту. Відгукуючись на прохання від військовослужбовців, вони регулярно забезпечують їх амуніцією. Пізніше Марина Ільїна, власниця міжнародного бренду PIN-UP, ініціювала створення благодійного фонду PIN-UP Foundation, через який вони розпочали систематичну підтримку уразливих груп населення та тих, хто потерпів від війни.

Компанія фінансує проєкт LINE-UP, що забезпечує оперативну допомогу українцям у прифронтових зонах, волонтерські місії до визволених регіонів, а також долучається до відновлення культурних об’єктів та підтримки інфраструктури (забезпеченням генераторами харківського метро, наприклад). Всього на благодійність було спрямовано понад 134 мільйони гривень. Окрім того, особисто засновники PIN-UP Ukraine брали участь у фінансуванні центру підготовки мобілізованих ASKOLD. Він забезпечує навчання з використанням бойового досвіду української армії та стандартів НАТО. Через цей центр пройшло вже понад 17 тисяч осіб. Його робота підтримується донатами та потребує постійного матеріального вливання в цей непростий для нашої країни час.