ПокерМатч — провідний оператор в азартній галузі України

Як наймасштабніший покерний сайт у Східній Європі, ПокерМатч нещодавно став частиною відомої мережі iPoker. З ліцензіями від КРАІЛ та Кюрасао, ця компанія пропонує повний спектр покерних послуг та ігор.

Великий вибір ставок та різноманіття гри (включаючи турніри, швидкісний покер) робить ПокерМатч ідеальним місцем для гравців усіх рівнів. Тут можна знайти багато видів покеру, включно з Texas Hold’em, Omaha та Hold’em 6+, а також різноманітні турніри, які особливо корисні для початківців, котрі бажають вдосконалити свої навички.

Ця платформа доступна на всіх основних операційних системах, дозволяючи гравцям користуватися послугами з ПК, смартфонів чи планшетів, незалежно від того, чи у них Android, iOS, Windows чи Mac.

Спеціальні пропозиції та захист клієнтів

ПокерМатч має відповідні ліцензії для ігор онлайн та контролюється Радою з азартних ігор Кюрасао. Також у цього ігрового клубу є усі дозволи від КРАІЛ.

Забезпечуючи конфіденційність, сайт використовує сучасні технології для захисту особистої інформації гравців. Двофакторна аутентифікація надає додатковий рівень безпеки, а фінансові транзакції обробляються через сертифіковані PCI DS платіжні системи. Інформація про виграші залишається конфіденційною крім випадків, коли потрібна звітність перед регуляторами.

PokerMatch пропонує привабливі бонуси на перший депозит і регулярні акції для гравців різних форматів. Новачки можуть взяти участь у програмі, яка дозволяє подвоїти їх перший внесок. Існують також welcome-бонус, нагороди за відіграш та інші заохочення. А для постійних відвідувачів передбачені додаткові подарунки.